Cennik biura rachunkowego


Oferta naszego biura rachunkowego Dominus w Poznaniu jest bardzo zróżnicowana i elastyczna. Zawsze staramy się jak najbardziej dostosować zakres swoich usług do możliwości i potrzeb naszych klientów. Nasi klienci to zarówno małe przedsiębiorstwa jak i średnie oraz duże firmy, a także osoby fizyczne lub inne instytucje i organizacje. Z tego względu biuro rachunkowe Poznań Dominus ma cennik dostosowany do założonego zakresu wsparcia i potrzebnej pomocy.


Poniżej przedstawiamy cennik biura rachunkowego w Poznaniu, który ma charakter informacyjny i nie jest ostateczną ofertą:

  • Prowadzenie Księgi przychodów i rozchodów oraz ryczałt – od 150 zł netto
  • Prowadzenie Ksiąg rachunkowych – od 250 zł netto
  • Obsługa w zakresie spraw pracowniczych i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych – od 35 zł netto


Usługi oferowane przez biuro rachunkowe w Poznaniu i cennik są zależne od wielkości przedsiębiorstwa, stopnia złożoności spraw, a także profilu firmy, zakresu w jakim udzielone ma być wsparcie oraz przedstawionych celów i terminów ich realizacji.


Nasi pracownicy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i bogatą wiedzą, dzięki czemu sprawnie łączą kwalifikacje teoretyczne z codzienną praktyką. Znajduje to przełożenie również w dostosowywaniu ostatecznej wyceny dla naszych klientów. Podkreślić należy, że stosunek cenny do najwyższych standardów oferowanych usług i ich jakości jest niezwykle korzystny.


W celu ustalenia dokładnego cennika przez biuro rachunkowe Poznań Dominus należy skontaktować się z nami osobiście, telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce Kontakt. Wówczas będziemy mogli zaprezentować Państwu szczegółowy cennik dostosowany do zlecanych zadań i potrzebnej pomocy w bieżących sprawach.

Biuro rachunkowe Poznań – cennik a umowa


Reprezentując Państwo przed odpowiednimi urzędami, cennik oraz metody rozliczania zależne są od stopnia złożoności spraw oraz charakteru udzielanego wsparcia. Cena świadczonej usługi może być od razu określona w umowie lub zostać ustalona według stawki godzinowej, jeśli zajdzie taka potrzeba.