Księgowość spółek


Biuro Dominus to profesjonalna, pełna księgowość spółek w Poznaniu. Przygotowaliśmy dla Państwa kompleksową ofertę, dzięki czemu możemy pomóc już na etapie tworzenia przedsiębiorstwa. Poprowadzimy spółkę przez skomplikowane prawo podatkowe oraz sprawy płacowe w trakcie jej funkcjonowania. Innymi słowy, nasza księgowość spółek w Poznaniu polega na pomocy w procesie zakładania firmy, prowadzeniu kwestii kadrowo-płacowych i rozliczeń podatkowych oraz tworzeniu sprawozdań finansowych. A jeśli po kilku miesiącach lub latach uznają Państwo, że spółka powinna zakończyć działalność, możecie liczyć również na nasze wsparcie w procesie likwidacji.


Poza tradycyjną księgowością, zajmujemy się także formalnościami, z którymi musi mierzyć się wielu przedsiębiorców. Nasz pracownik może reprezentować Państwa firmę w sprawach sądowych oraz w sporach z organami podatkowymi. Dla naszych Klientów wypełniamy też deklaracje podatkowe i bierzemy na siebie odpowiedzialność za korespondencję z urzędami: PIP, US oraz ZUS.

Dlaczego warto zlecić księgowość spółek w Poznaniu właśnie nam?

Dominus oferuje księgowość spółek w Poznaniu w formie elastycznej oferty, dostosowanej do potrzeb Klienta. Łatwo wybiorą Państwo pakiet, który pozwoli na sprostanie potrzebom Państwa firmy za rozsądną cenę – bez przepłacania za niepotrzebne usługi. Podstawowe elementy naszej księgowości dla spółek prawa handlowego to:


  • prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • księga przychodów i rozchodów oraz ryczałt
  • sprawy kadrowe i ZUS

Reprezentowanie przed urzędami w podstawowym zakresie jest wliczone w cenę umowy księgowości spółek w Poznaniu. Niemniej, możemy zaoferować pomoc również w sprawach o wysokim stopniu złożoności. W takim wypadku zaproponujemy dodatkową opłatę w oparciu o stawkę godzinową.


Wycenę dla każdego Klienta tworzymy osobno. Ogólne stawki mogą Państwo znaleźć w naszym cenniku usług księgowych, jednak nasza ostateczna propozycja będzie uzależniona od charakteru Państwa działalności oraz zakresu współpracy.


Więcej szczegółów będziemy w stanie podać po zapoznaniu się z profilem Państwa firmy oraz po przedstawieniu Państwa oczekiwań. Wobec tego serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub wypełnienia formularza w zakładce Kontakt.

Pełna księgowość spółek – Poznań

Polskie prawo podatkowe jest wyjątkowo złożone, a nowe przepisy pojawiają się stosunkowo często, co sprawia, że nawet mikroprzedsiębiorstwa miewają kłopoty z samodzielnym dokumentowaniem rozliczeń. Dominus oferuje księgowość spółek w Poznaniu – dla firm dużych, średnich i małych. Z takim samym zaangażowaniem podchodzimy do Klientów zatrudniających kilkaset osób, jak i spółek jednoosobowych.


Nie muszą Państwo śledzić zmian w przepisach i tracić czasu na poznawanie szczegółów prawa podatkowego – nasi eksperci znacznie sprawniej znajdą optymalne rozwiązania dla Państwa firmy. Dominus to pełna księgowość spółek w Poznaniu – obsługujemy firmy „od A do Z”, na każdym etapie interes Klienta jest naszym priorytetem.


Dominus proponuje Państwu biuro rachunkowe oraz księgowe, wykonywanie zeznań rocznych i podatkowych, deklaracje PIT oraz prowadzenie ksiąg rachunkowych lub księgi przychodów i rozchodów.


Najważniejszym elementem naszej oferty jest jednak pewność, że Państwa firma będzie działała zgodnie z obowiązującym prawem i nie zostanie narażona na kary w razie kontroli skarbowej, ZUS czy PIP. Wybierając naszą księgowość spółek w Poznaniu otrzymują Państwo gwarancję, że formalna strona Waszej działalności jest w rękach ekspertów. Kompetencje naszych specjalistów potwierdzają ukończone kursy i certyfikaty (widoczne na stronie). Oprócz udokumentowanych umiejętności, proponujemy również wieloletnie doświadczenie we współpracy z firmami z różnych branż i o odmiennych modelach biznesowych.


Za wszystkie prowadzone księgi i rozliczenia bierzemy pełną odpowiedzialność.

Świadczymy usługi księgowe nie tylko w Poznaniu

Nasze biuro księgowe w Poznaniu prowadzi punkty kontaktowe dla Klientów na ulicy Świętego Marcina oraz ulicy Głogowskiej, natomiast główna siedziba firmy znajduje się w Obornikach. Wysoki profesjonalizm naszej księgowości dla spółek w Poznaniu pozwolił nam na zdobycie wielu nowych Klientów i rozszerzenie działalności poza Wielkopolskę. Uruchomiliśmy punkty również w Warszawie i Katowicach. Jednak niezależnie od umiejscowienia naszych biur, do współpracy zapraszamy Klientów z całej Polski.


Znaczną część dokumentacji przekazujemy i odbieramy w formie elektronicznej lub korzystamy z usług kurierskich, gdy potrzebny jest „fizyczny” dokument. Nie muszą się Państwo martwić również ewentualnymi kontrolami, w których niezbędny jest bezpośredni kontakt z księgowym. Zawsze, gdy taka sytuacja ma miejsce, wysyłamy pracownika na miejsce do Klienta.


Cały czas jesteśmy dostępni również pod telefonem i adresem mailowym. Dbamy o to, by firmy, które zdecydowały się na naszą księgowość spółek w Poznaniu wiedziały, że mogą w każdej chwili skontaktować się z nami, by otrzymać odpowiedź na bieżące pytania lub rozwiać wątpliwości dotyczące rozliczeń, zatrudnienia czy prawa podatkowego.


Nasi księgowi czekają, by służyć poradą i zapewnić skuteczne wsparcie w sprawach podatkowych, kadrowo-płacowych i urzędowych.


Zapraszamy do współpracy.