Profesjonalna ewidencja księgowa


Prawidłowo prowadzona księgowość jest nie tylko rzetelnym źródłem wiedzy na temat stanu finansowego firmy, ale również gwarancją, że przedsiębiorstwo działa zgodnie z prawem. Oferta Dominus to pełna ewidencja księgowa w Poznaniu – zarówno dla niewielkich firm lokalnych, jak i „dużych graczy” o zasięgu ogólnopolskim lub międzynarodowym. Nasi specjaliści dadzą Państwu pewność, że wyniki ewentualnych kontroli skarbowych będą pozytywne, a biznes nie będzie obciążony niepotrzebnymi kosztami wynikającymi z niekorzystnej interpretacji przepisów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest dla Państwa bezbłędność prowadzonych ksiąg rachunkowych i rozliczeń z ZUS i US, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za wykonywane przez nas usługi.

Profesjonalna, pełna ewidencja księgowa – Poznań

Biuro Dominus tworzy zgrany zespół profesjonalistów wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach związanych z rachunkowością, biznesem i finansami. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować szeroki wachlarz usług – od zakładania i likwidacji spółek, poprzez doradztwo podatkowe po pełną ewidencję księgową. Poznań jest jednym z najprężniejszych gospodarczo polskich miast, dzięki czemu na co dzień mamy styczność z działalnościami funkcjonującymi w różnych branżach i o odmiennych statusach prawnych. Taki doświadczenie sprawia, że jesteśmy doskonale przygotowani zarówno do obsługi jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i spółek prawa handlowego. W spełnianiu najwyższych oczekiwań naszych Klientów pomagają nam również liczne certyfikaty, ukończone kursy i solidne wykształcenie członków naszego zespołu.

W czym jeszcze możemy pomóc?

Wielu Klientów zgłasza się do nas w poszukiwaniu biura, która zajmie się pełną ewidencją księgową w Poznaniu. Dominus to doskonały wybór, gdyż poza samym prowadzeniem ksiąg, bierzemy aktywny udział w prawnych i biznesowych zmaganiach naszych przedsiębiorców. Reprezentujemy Klientów przed urzędami, organami podatkowymi oraz sądami, prowadzimy korespondencję z ZUS, US i PIP, a także służymy specjalistyczną poradą w sprawach związanych z zatrudnianiem, fakturowaniem lub podatkami. Serdecznie zapraszamy do współpracy!