Uczestnicy powiązania kooperacyjnego:


DOMINUS Grupa Doradcza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Obornikach

prowadzi działalność z zakresu doradztwa podatkowego, usług rachunkowych, obsługi personalnej, zatem prowadzi działalność ściśle związaną z założeniami powiązania kooperacyjnego. Firma ta jest liderem powiązania i jej procentowy udział wynosi 40%.

Aquila Zbigniew Szulc z siedzibą w Potrzanowie

przeważająca działalność gospodarcza to doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Dokładniej rzecz ujmując doradztwo i bezpośrednia pomoc dla podmiotów gospodarczych i innych jednostek w zakresie:
– planowania strategicznego i organizacyjnego,
– strategii i działalności marketingowej,
– kontroli kosztów i innych zagadnień finansowych,
– zarządzania produkcją,
– zarządzania zasobami ludzkimi, doradztwa personalnego,
– planowania, organizacji pracy, efektywności zarządzania,
– opracowywania systemów prowadzenia rachunkowości i kontroli wydatków.
Zakres działalności firmy jest wpisany w podstawowe założenia powiązania a jego procentowy udział wynosi 6%.

NECOTE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

świadczy usługi z zakresu:
- doradztwa IT – np. odpowiedni wybór optymalnej technologii informatycznej, analiza wymogów i potrzeb, optymalizacja przepływu informacji pomiędzy działami oraz pracownikami w przedsiębiorstwie,
- wdrożenia – m.in. analiza przedwdrożeniowa; ocena sprzętu, kompatybilności oprogramowania, ocena stanu gotowości do nowego projektu, ustalenie procedur wdrożenia; określenie terminu wykonania i ustalenie poszczególnych etapów realizacji; przygotowanie projektu technicznego,
- outsourcingu – zarządzanie urządzeniami aktywnymi sieci LAN/WAN/SAN; utrzymywanie środowisk bazodanowych, kompleksowa obsługa stacji roboczych, obsługa aplikacji dedykowanych,
- integracji systemów – to proces łączenia ze sobą różnych systemów komputerowych i oprogramowania fizycznie lub funkcjonalnie,
- bezpieczeństwa – pełna ochrona sieci, systemów i danych, tworzenie procedur oraz instrukcji bezpieczeństwa informacji i kopii zapasowych, tworzenie polityk bezpieczeństwa w zakresie ochrony danych osobowych oraz Instrukcji zarządzania systemami informatycznymi służącymi do przetwarzania danych osobowych, audyty bezpieczeństwa informacji,
- oprogramowania – technologie: C, C++, C#, assembler (x86, sparc, ppc), python, php, java, perl, Delphi, .NET, platformy: MS Windows, Linux, Solaris, FreeBSD, OpenBSD, NetBSD, AIX, środowiska bazodanowe: DB2, Oracle, Postgres, MSSQL, MySQL, Informix.
Dzięki tak szerokiej ofercie może w działalności powiązania prowadzić obsługę i doradztwo dla firm jako usługę kompatybilną z doradztwem przy zakładaniu działalności gospodarczej. Procentowy udział spółki wynosi 6%.

KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH BARSZCZ, STUCZYŃSKA I PARTNERZY z siedzibą w Poznaniu

specjalizuje się w:
- prawie cywilnym,
- prawie procesowym,
- prawie handlowym i gospodarczym,
- prawie własności intelektualnej – prawo autorskie,
- prawie własności intelektualnej – znaki towarowe,
- prawie administracyjnym,
- prawie spółdzielczym,
- prawie pracy,
- prawie ubezpieczeń społecznych,
czyli w zakresie niezbędnym do udzielenia doradztwa firmom z sektora MSP. Procentowy udział Kancelarii wynosi 6%.

CENTRUM BHP i P.POŻ. "MIEL-POL" Leszek Mieloch z siedzibą w Chodzieży

w swojej działalności zajmuje się:
- sprzedażą sprzętu BHP i p.poż oraz odzieży roboczej,
- produkcją odzieży roboczej,
- wynajmem i zarządzaniem nieruchomościami,
- działalnością profesjonalną, naukową i techniczną wymagającą wiedzy specjalistycznej (doradztwo i bezpośrednia pomoc dla podmiotów gospodarczych i innych jednostek w zakresie:
– planowania strategicznego i organizacyjnego,
– strategii i działalności marketingowej,
– kontroli kosztów i innych zagadnień finansowych,
– zarządzania produkcją,
– zarządzania zasobami ludzkimi, doradztwa personalnego,
– planowania, organizacji pracy, efektywności zarządzania).
Dzięki tak rozległemu zakresowi działań firma zarówno może świadczyć usługi doradcze, jak również dostarczać niezbędny sprzęt BHP i p.poż. do organizacji. Jej procentowy udział w klastrze wynosi 6%.

Young and Gifted Nikita Titow z siedzibą w Wirach

Firma działa na kilku płaszczyznach, a mianowicie grafika, fotografia, reklama wizualna oraz strony internetowe, multimedia, marketing. Działalność firmy w klastrze opierać się może na kompleksowej obsłudze nowej działalności gospodarczej pod względem wizerunkowym, komunikacyjnym i marketingowym.

DOF Jan Wiśniewski z siedzibą w Dąbrowie

zajmuje się przede wszystkim naprawą i konserwacją urządzeń elektronicznych i optycznych. Zatem w zakres jej usług wpisuje się serwis przedsiębiorstw pod względem konserwacji i naprawy urządzeń.

Fotografia Adam Król z siedzibą w Słupcy

Firma zajmuje się wykonaniem fotografii, która w powiązaniu kooperacyjnym ma spełniać zadanie wkładu zdjęciowego do stron internetowych. Wiele organizacji, które zakładają strony internetowe, kupuje gotowe grafiki albo zamawia profesjonalne zdjęcia. Dzięki temu firma Adama Króla może być pomocna.

MANGOSTEEN ART Jakub Jankowiak z siedzibą w Poznaniu

w swojej działalności zajmuje się fotografią i grafiką. Są to obszary, które wspierają działalność przedsiębiorstw przy przygotowywaniu i projektowaniu strony internetowej, jak również materiałów promocyjnych czy wizytowych.

Grupowa Praktyka Pielęgniarek Środowiskowych A. Siwak, M. Szymoniak z siedzibą w Sieroszewicach

jest to firma z wieloletnim doświadczeniem w działalności marketingu i reklamy. Firma zajmuje się doradztwem przedsiębiorstwom w zakresie public relations, marketingu i wizerunku.

Beata Jarecka-Janiszewska „Adgraf” z siedzibą w Poznaniu

świadczy usługi informatyczne dla sektora MSP. Zajmuje się ogólną obsługą organizacji pod względem informatycznym, jak również serwisem oprogramowania.

Grafmaj PW Czesław Majorek z siedzibą w Suchym Lesie

dostarcza produkty i materiały do przygotowania druku, procesu, a także jego wykończenia i uszlachetniania. Służy fachową poradą w zakresie doboru najlepszych materiałów poligraficznych, doradztwa technicznego oraz wdrażania nowoczesnych technologii. Jej celem jest zapewnienie kontrahentom jak najbardziej profesjonalnej obsługi opartej na wiedzy i doświadczeniu.

PNP Spółka z o.o. z siedzibą w Suchym Lesie

zajmuje się prowadzeniem nadzorów inwestorskich branży elektrycznej, projektowaniem linii energetycznych SN i nn, obiektów kubaturowych, wykonywaniem kosztorysów inwestorskich i ofertowych oraz wykonywaniem prac kontrolno-pomiarowych. Kadra spółki PNP posiada uprawnienia w zakresie elektroenergetyki oraz uprawnienia budowlane. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomaga klientom wybrać najbardziej korzystne rozwiązania projektowe i wykonawcze.

Metal Fantasy Sp. z o.o. z siedzibą w Bogucinie

zajmuje się projektowaniem i produkcją konstrukcji metalowych i ich części, także za pomocą drukarki 3D. Spółka wykorzystuje w swej działalności nowoczesne technologie.

Dystrybucja Paliw Ciekłych Andrzej Pasternak z siedzibą w Czempiniu

Firma w swej działalności zajmuje się sprzedażą paliw wykorzystywanych szczególnie w procesach produkcyjnych. W swojej ofercie ma karty paliwowe, które ułatwiają działalność przedsiębiorstw, będących jej klientami m.in. poprzez oszczędność czasu i brak transakcji gotówkowych.

ELEKTRO MAGNES PROROK PRUSAK SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Poznaniu

specjalizuje się w sprzedaży artykułów z branży elektryki od docenianych producentów. Firma gwarantuje możliwość skorzystania z szerokiej gamy rozwiązań towarów w atrakcyjnej cenie. Długoletnia praktyka przedsiębiorstwa, a także profesjonalne podejście do wymagań klientów daje gwarancję najlepszej jakości obsługi oraz satysfakcję z kooperacji.

Df Tomasz Cieśla z siedzibą w Gądkach

działa w branży wspomagającej usługi finansowe oraz ubezpieczenia i fundusze emerytalne. Działalność firmy obejmuje: - przetwarzanie i rozliczanie transakcji finansowych, włączając obsługę transakcji dokonywanych za pomocą kart płatniczych,
- doradztwo dotyczące inwestycji,
- doradztwo i pośrednictwo dotyczące kredytów hipotecznych,
- powiernictwo i nadzór wykonywane na zlecenie.

DIME Małgorzata Rabenda z siedzibą w Warszawie

oferuje wirtualne biura stanowiące szeroki zakres usług związanych z outsourcingiem sekretariatu. Działalność firmy obejmuje również:
- obsługę sekretarską,
- usługi księgowe i prawne,
- pomoc informatyczną,
- kreowanie wizerunku firmy,
- pomoc w uruchamianiu działalności gospodarczej i rejestracji spółek prawa handlowego,
- adresy dla firm w biznesowych lokalizacjach,
- siedziby w Warszawie i Poznaniu;
- wynajęcie adresu firmy.

KRZYSZTOF LEHMANN ZAKŁAD INSTALACYJNO-INŻYNIERYJNY INSMONT PLUS z siedzibą w Chodzieży

prowadzi działalność z zakresu transportu drogowego towarów, a także zajmuje się:
- rozbiórką i burzeniem obiektów budowalnych,
- przygotowywaniem terenów pod budowę,
- wykonywaniem instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych,
- działalnością usługową związaną z przeprowadzkami.

Przedsiębiorstwo „Art-Tel” Andrzej Grycmacher z siedzibą w Chodzieży

posiada bardzo bogatą ofertę dotyczącą wdrażania nowoczesnych technologii. Firma w swej działalności zajmuje się:
- projektowaniem i wykonawstwem sieci teletechnicznych, systemów monitorowania budynków, systemów alarmowych i przeciwpożarowych w budynkach, nowoczesnych systemów teleinformatycznych,
- fachowym doradztwem, przygotowaniem i opracowaniem projektów wraz z uzgodnieniami oraz wykonawstwem, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym z zakresu wentylacji-rekuperacji, klimatyzacji, fotowoltaniki, odkurzaczy centralnych, a także pomp ciepła,
- pozyskiwaniem dotacji na dofinansowanie przedsięwzięć związanych z systemami solarnymi i pompami ciepła.

Kompleks rekreacyjny „SUKCES” Jacek Ratajczak z siedzibą w Poznaniu

świadczy usługi z zakresu rekreacji ruchowej i odnowy biologicznej. Posiada ofertę skierowaną dla klientów indywidualnych oraz pracodawców. W ramach systemu motywacyjnego dla kadry pracowniczej przewidziane są nieodpłatne karnety na zajęcia sportowo-rekreacyjne. Służy to poprawie wydajności pracy, zaangażowaniu pracowników i ogólnemu wizerunkowi przedsiębiorstwa. Firma zajmuje się również wynajmowaniem miejsc na reklamę w miejscu często odwiedzanym przez wiele osób.

PAWEŁ PEC BIURO RACHUNKOWOKONSULTINGOWE "MAX" PAWEŁ PEC z siedzibą w Obornikach

świadczy usługi z zakresu rachunkowości oraz doradztwa podatkowego. Zajmuje się wykonywanym na zlecenie księgowaniem wszelkiego rodzaju transakcji gospodarczych, przygotowywaniem dokumentów o dochodach osób i form w celach podatkowych, doradztwem podatkowym i reprezentowaniem klientów przed organami podatkowymi.

UNIA WIELKOPOLAN z siedzibą w Poznaniu

to stowarzyszenie utworzone w 1990 roku. Zrzesza mieszkańców Wielkopolski, którzy dążą do odrodzenia samorządności w Polsce, a jej działacze zasiadają w lokalnych samorządach. Celem organizacji jest przede wszystkim poprawa jakości życia w Wielkopolsce, do czego został powołany Wielkopolski Instytut Jakości, rozwój społeczny, kulturalny i gospodarczy regionu, przy tym stowarzyszenie opowiada się za integralnością terytorialną Polski. Wspiera również pielęgnowanie regionalnych tradycji i historii.

FUNDACJA "W HARMONII Z NATURĄ" z siedzibą w Suchym Lesie

Celem fundacji jest tworzenie i wspieranie inicjatyw, które ukierunkowują rozwój cywilizacji na respektowanie praw natury. Jest to ważne, aby utrzymać właściwy stan środowiska naturalnego niezbędny do prawidłowego funkcjonowania przyszłych pokoleń. Życie w harmonii z naturą jest możliwe poprzez ochronę bioróżnorodności ekosystemów. Fundacja prowadzi w tym celu prace badawczo-rozwojowe oraz projekty edukacyjne i technologiczne.