Potrzebujesz pomocy? Sprawdź nasze usługi rachunkowe


Jeśli szukają Państwo biura, które oferuje profesjonalne usługi rachunkowe w Poznaniu, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Kancelaria Doradztwa Podatkowego i Rachunkowości Dominus zapewnia kompleksową obsługę w zakresie finansów i rachunkowości. Nasza oferta jest dopasowana indywidualnie do każdego klienta – wiemy bowiem, jak różne potrafią być Państwa potrzeby. Zapewniamy prowadzenie księgowości oraz ewidencji przychodów, rozliczanie podatków, przygotowywanie rozliczeń podatku dochodowego, rozliczanie i obsługę prac pracowników, przygotowywanie rozliczeń i raportów dla ZUS oraz raportów statystycznych. Ponadto oferujemy prowadzenie obowiązkowej ewidencji środków trwałych firmy, sporządzanie sprawozdań finansowych, analizę sytuacji finansowej przedsiębiorstwa, doradztwo podatkowe i z zakresu finansów. Występujemy również jako reprezentanci interesów klienta w urzędach podatkowych i administracji publicznej.

Usługi rachunkowe Poznań – kompleksowa obsługa i indywidualne podejście do klienta

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty na usługi rachunkowe w Poznaniu? Posiadamy wykwalifikowaną kadrę specjalistów w zakresie ekonomii, finansów oraz rachunkowości, która profesjonalnie zajmą się obsługą Państwa firmy. Terminowość poczytujemy sobie za punkt honoru, dlatego też zawsze otrzymają Państwo dokumenty, rozliczenia i sprawozdania na czas. Doświadczenie oraz nieustanne poszerzanie wiedzy w dziedzinie rachunkowości zwiększają zaufanie klientów do naszej firmy. Konkurencyjne ceny to jeden z wielu atutów naszej oferty, który sprawia, że zarówno małe, jak i duże firmy zwracają się do nas po usługi rachunkowe. Poznań to siedziba naszej kancelarii, ale świadczymy również usługi dla przedsiębiorców spoza tego miasta. Jeżeli interesują Państwa koszty skorzystania z naszych usług, zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź przez formularz dostępny na stronie (odpowiadamy ekspresowo – w ciągu 24 godzin). Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wątpliwości. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

Jasno i klarownie wypełniona dokumentacja

Kontrola skarbowa może dotknąć każdego przedsiębiorcę, dlatego warto mieć porządek w księdze przychodów i rozchodów. Dotyczy to firm nie tylko na terenie Poznania, ale i całego kraju. Wiemy też, że nie każda osoba prowadząca działalność gospodarczą, czy to w formie jednoosobowej czy spółki, potrafi samodzielnie prowadzić rozliczenia i dokumentacje swojego przedsiębiorstwa. Dlatego nasze biuro Dominus GD profesjonalnie prowadzi księgi przychodów i rozchodów dla klientów z terenu Poznania, jak i innych miast w Polsce. Przedsiębiorca nie musi obawiać się nieprawidłowości związanych ze źle wypełnioną dokumentacją. Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w zakresie księgowości, dlatego gwarantujemy dokładność w wykonywaniu powierzonych nam zleceń.